Výsledky

Ročník 07/08

Výsledky zápasů 7. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
7. 3. Team Pamír 25:22 25:20
7. 3. Masňáci RAQ 25:18 25:22
7. 3. NOR Loudové 0:25 0:25
7. 3. Šumáci Pamír 25:24 25:22
7. 3. Masňáci Sokol Žíreč 25:15 25:14
7. 3. Dobráci Loudové 25:14 25:15
7. 3. Masňáci Loudové 25:20 25:15
7. 3. Metlouch Špunti 25:24 17:25
7. 3. Masňáci Metlouch 25:19 16:25
7. 3. Sokol Žíreč Šumáci 25:17 25:21
7. 3. Loudové Sokol Žíreč 25:19 25:15
7. 3. Team Špunti 23:25 25:17
7. 3. Loudové Team 25:24 20:25
7. 3. NOR Ježci 0:25 0:25
7. 3. Dobráci Metlouch 19:25 25:17
7. 3. RAQ Pamír 25:15 21:25
7. 3. NOR Metlouch 0:25 0:25
7. 3. RAQ Team 17:25 23:25
7. 3. Ježci Šumáci 14:25 25:13
7. 3. Team Ježci 23:25 17:25
7. 3. RAQ Ježci 25:23 19:25
7. 3. Ježci Špunti 24:25 25:21
7. 3. RAQ Špunti 19:25 23:25
7. 3. NOR Dobráci 0:25 0:25
7. 3. Špunti Šumáci 25:12 25:20
7. 3. Dobráci Pamír 25:14 25:17
7. 3. Dobráci Sokol Žíreč 25:14 25:9
Výsledky zápasů 6. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
6. 3. Metlouch Pamír 25:8 25:21
6. 3. NOR Team 22:25 20:25
6. 3. Metlouch RAQ 25:20 25:19
6. 3. Dobráci Špunti 20:25 25:14
6. 3. Metlouch Loudové 25:21 23:25
6. 3. Dobráci Team 25:22 25:10
6. 3. Metlouch Team 25:20 25:20
6. 3. NOR RAQ 25:24 20:25
6. 3. Metlouch Ježci 25:20 25:19
6. 3. Dobráci Šumáci 25:15 25:15
6. 3. Dobráci RAQ 25:12 25:12
6. 3. Metlouch Šumáci 25:20 15:25
6. 3. Ježci Pamír 17:25 25:19
6. 3. Loudové Pamír 25:20 25:11
6. 3. Loudové Šumáci 25:10 25:20
6. 3. Sokol Žíreč RAQ 25:8 16:25
6. 3. Sokol Žíreč Ježci 25:22 25:24
6. 3. Team Šumáci 25:24 25:19
6. 3. Sokol Žíreč Špunti 25:24 24:25
6. 3. Sokol Žíreč Pamír 23:25 25:14
6. 3. Masňáci Šumáci 25:16 22:25
6. 3. Masňáci Team 25:10 22:25
6. 3. Loudové RAQ 25:22 25:13
6. 3. NOR Pamír 22:25 25:18
6. 3. Loudové Ježci 25:18 25:17
6. 3. Sokol Žíreč Team 20:25 18:25
6. 3. Loudové Špunti 25:24 25:17
6. 3. Masňáci Ježci 25:20 25:14
6. 3. NOR Šumáci 23:25 25:22
6. 3. Masňáci Špunti 25:18 25:22
Výsledky zápasů 5. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
5. 3. RAQ Šumáci 22:25 25:18
5. 2. RAQ Ježci 22:25 20:25
5. 2. RAQ Team 17:25 17:25
5. 2. Team Pamír 24:25 24:25
5. 2. Dobráci Loudové 25:21 25:24
5. 2. RAQ Šumáci 25:23 25:18
5. 2. Team Šumáci 25:23 24:25
5. 2. Metlouch Loudové 25:22 24:25
5. 3. Metlouch Sokol Žíreč 25:13 25:15
5. 2. Ježci Pamír 25:18 19:25
5. 2. Loudové Sokol Žíreč 25:14 25:19
5. 2. Team Špunti 25:22 16:25
5. 2. Ježci Šumáci 23:25 25:21
5. 2. RAQ Pamír 25:16 24:25
5. 2. Dobráci Metlouch 16:25 24:25
5. 3. Dobráci Ježci 25:21 14:25
5. 3. NOR Špunti 22:25 25:23
5. 2. NOR Loudové 22:25 8:25
5. 2. NOR Dobráci 19:25 18:25
5. 3. Masňáci Dobráci 15:25 25:23
5. 2. Masňáci Sokol Žíreč 25:8 25:19
5. 3. Špunti Pamír 25:23 25:23
5. 2. Masňáci Metlouch 25:19 25:20
5. 3. NOR Sokol Žíreč 25:21 25:11
5. 3. Masňáci NOR 25:20 25:14
5. 3. Masňáci Pamír 25:19 22:25
5. 2. Špunti Šumáci 25:20 20:25
5. 2. NOR Sokol Žíreč 25:23 25:22
5. 2. Ježci Špunti 13:25 17:25
5. 2. Masňáci Dobráci 25:17 25:21
Výsledky zápasů 4. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
4. 2. Sokol Žíreč Špunti 25:23 17:25
4. 2. Sokol Žíreč Šumáci 20:25 25:11
4. 2. Metlouch Sokol Žíreč 25:21 18:25
4. 2. Sokol Žíreč Ježci 19:25 23:25
4. 2. Špunti Pamír 25:19 25:9
4. 2. NOR Ježci 25:21 15:25
4. 2. NOR Pamír 25:18 25:22
4. 2. Loudové Ježci 25:18 25:14
4. 2. Loudové Špunti 25:20 25:23
4. 2. Team Ježci 9:25 18:25
4. 2. Loudové Šumáci 25:13 25:18
4. 2. Masňáci NOR 25:15 25:18
4. 2. Loudové Team 25:19 25:16
4. 2. Sokol Žíreč Pamír 25:9 25:23
4. 2. NOR RAQ 24:25 13:25
4. 2. Masňáci Loudové 25:21 25:20
4. 2. Masňáci Team 25:24 23:25
4. 2. RAQ Špunti 25:22 23:25
4. 2. Dobráci Pamír 25:7 25:20
4. 2. Dobráci Sokol Žíreč 25:20 25:22
4. 2. Šumáci Pamír 25:17 25:19
4. 2. Dobráci RAQ 23:25 19:25
4. 2. Masňáci Šumáci 25:24 25:21
4. 2. Dobráci Team 25:23 25:6
4. 2. NOR Metlouch 25:18 25:20
4. 2. Metlouch Špunti 17:25 9:25
4. 2. Metlouch Pamír 25:17 19:25
4. 2. Masňáci RAQ 20:25 25:12
4. 2. Metlouch Ježci 22:25 21:25
4. 2. Metlouch RAQ 21:25 20:25
Výsledky zápasů 3. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
3. 2. Masňáci Pamír 24:25 25:16
3. 1. Team Šumáci 21:25 25:14
3. 2. Loudové RAQ 25:20 25:17
3. 2. Sokol Žíreč Team 25:15 24:25
3. 1. RAQ Team 25:20 25:17
3. 2. Sokol Žíreč RAQ 25:15 25:17
3. 1. Masňáci Dobráci 25:22 25:16
3. 2. Masňáci Špunti 25:24 20:25
3. 1. Masňáci NOR 25:22 25:23
3. 2. Masňáci Ježci 22:25 23:25
3. 1. RAQ Šumáci 25:12 25:21
3. 1. Dobráci Loudové 18:25 25:22
3. 1. NOR Sokol Žíreč 22:25 25:16
3. 2. Metlouch Team 25:16 25:17
3. 2. Dobráci Ježci 25:13 24:25
3. 1. Špunti Pamír 25:19 24:25
3. 1. Ježci Pamír 25:21 25:23
3. 2. NOR Team 25:22 25:16
3. 1. Metlouch Sokol Žíreč 25:15 25:20
3. 2. Dobráci Špunti 23:25 25:19
3. 1. Metlouch Loudové 25:20 19:25
3. 2. Dobráci Šumáci 25:17 25:20
3. 2. Loudové Pamír 23:25 25:20
3. 2. NOR Špunti 25:18 23:25
3. 1. Ježci Špunti 18:25 22:25
3. 2. Metlouch Šumáci 21:25 25:13
3. 2. NOR Šumáci 25:24 25:15
Výsledky zápasů 2. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
2. 1. NOR Metlouch 13:25 14:25
2. 1. NOR Dobráci 8:25 19:25
2. 1. RAQ Špunti 16:25 11:25
2. 1. Dobráci Metlouch 25:19 24:25
2. 1. RAQ Ježci 25:8 25:23
2. 1. Masňáci Metlouch 25:15 25:24
2. 1. Dobráci Sokol Žíreč 25:19 25:14
2. 1. Šumáci Pamír 24:25 25:15
2. 1. Metlouch Ježci 25:23 25:21
2. 1. Team Pamír 21:25 25:22
2. 1. Masňáci RAQ 25:13 25:15
2. 1. Ježci Šumáci 21:25 23:25
2. 1. Loudové Team 25:20 25:15
2. 1. Špunti Šumáci 25:22 25:20
2. 1. Team Ježci 25:16 25:17
2. 1. Loudové Sokol Žíreč 25:18 25:24
2. 1. Loudové Šumáci 21:25 25:20
2. 1. NOR Ježci 18:25 19:25
2. 1. Sokol Žíreč Šumáci 15:25 17:25
2. 1. Sokol Žíreč Špunti 21:25 21:25
2. 1. Team Špunti 25:20 25:19
2. 1. Dobráci Pamír 25:22 24:25
2. 1. Metlouch Špunti 13:25 12:25
2. 1. NOR Loudové 18:25 16:25
2. 1. Masňáci Loudové 25:24 25:24
2. 1. Masňáci Sokol Žíreč 25:14 25:12
2. 1. RAQ Pamír 25:20 25:22
Výsledky zápasů 1. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
1. 1. Masňáci Pamír 25:22 25:16
1. 1. Sokol Žíreč RAQ 23:25 25:21
1. 1. Dobráci Ježci 25:21 25:15
1. 1. Dobráci Špunti 25:11 25:15
1. 1. Dobráci Šumáci 25:14 25:23
1. 1. NOR RAQ 25:16 15:25
1. 1. NOR Team 25:20 25:11
1. 1. NOR Špunti 25:23 25:23
1. 1. NOR Šumáci 24:25 24:25
1. 1. NOR Pamír 25:23 19:25
1. 1. Masňáci Team 24:25 25:9
1. 1. Masňáci Ježci 25:13 25:21
1. 1. Masňáci Špunti 25:23 25:23
1. 1. Dobráci RAQ 25:17 25:23
1. 1. Metlouch Pamír 25:24 25:21
1. 1. Sokol Žíreč Team 22:25 25:23
1. 1. Sokol Žíreč Ježci 25:18 20:25
1. 1. Sokol Žíreč Pamír 24:25 24:25
1. 1. Loudové RAQ 25:14 25:17
1. 1. Loudové Ježci 25:22 25:19
1. 1. Loudové Špunti 25:23 25:13
1. 1. Loudové Pamír 20:25 25:14
1. 1. Metlouch RAQ 25:22 23:25
1. 1. Metlouch Team 25:20 25:15
1. 1. Dobráci Team 22:25 25:10
1. 1. Metlouch Šumáci 25:16 25:14
1. 1. Masňáci Šumáci 24:25 25:22

Kontakty

Telefony

Ondřej Malík
+420 724 617 415
mailto: palec258@seznam.cz 

Radek Cinka
+420 774 688 449
mailto:radek.cinka@seznam.cz