Výsledky

Ročník 11/12

Výsledky zápasů 7. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
7. 3. Žíreč Pamír 25:21 25:21
7. 3. Team Špunti 20:25 25:19
7. 3. Špunti Pamír 25:16 25:17
7. 3. Dobráci RAQ 25:24 25:20
7. 3. Team Ježci 24:25 18:25
7. 3. RAQ Ježci 25:17 23:25
7. 3. Hroši New Team 13:25 25:23
7. 3. Dobráci Draci 19:25 25:18
7. 3. Masňáci Pamír 25:4 25:13
7. 3. Team Hroši 25:18 25:14
7. 3. Špunti Draci 25:11 19:25
7. 3. Dobráci Hroši 25:14 25:7
7. 3. Ježci Žíreč 21:25 22:25
7. 3. Humláci New Team 25:24 23:25
7. 3. Dobráci Masňáci 23:25 10:25
7. 3. Žíreč New Team 25:19 25:16
7. 3. Špunti New Team 25:23 25:13
7. 3. Žíreč Draci 23:25 25:17
7. 3. Humláci Draci 23:25 25:14
7. 3. Team RAQ 24:25 16:25
7. 3. Špunti Žíreč 25:24 21:25
7. 3. RAQ Humláci 25:19 25:18
7. 3. Masňáci Hroši 25:19 25:21
7. 3. Dobráci Ježci 25:21 25:21
7. 3. Masňáci Ježci 20:25 25:22
7. 3. Humláci Pamír 22:25 25:18
7. 3. New Team Pamír 25:12 19:25
Výsledky zápasů 6. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
6. 3. RAQ Žíreč 21:25 25:16
6. 3. Ježci Draci 19:25 25:23
6. 3. Dobráci Žíreč 25:23 25:20
6. 3. RAQ Špunti 25:17 22:25
6. 3. Ježci Humláci 25:10 25:14
6. 3. Dobráci Špunti 25:21 23:25
6. 3. Masňáci Draci 25:13 15:25
6. 3. Hroši Humláci 25:24 19:25
6. 3. Hroši Žíreč 25:14 20:25
6. 3. Hroši Draci 25:19 25:24
6. 3. Hroši Ježci 21:25 22:25
6. 3. Masňáci Špunti 25:12 25:19
6. 3. Masňáci Žíreč 16:25 23:25
6. 3. RAQ Draci 18:25 25:21
6. 3. Žíreč Humláci 25:22 25:23
6. 3. Hroši Pamír 25:18 25:15
6. 3. RAQ Pamír 25:11 25:10
6. 3. RAQ New Team 22:25 25:10
6. 3. Masňáci Humláci 25:15 24:25
6. 3. Team Humláci 25:12 20:25
6. 3. Ježci Špunti 25:17 23:25
6. 3. Team New Team 25:10 21:25
6. 3. Team Žíreč 25:15 25:21
6. 3. Ježci New Team 24:25 25:12
6. 3. Dobráci New Team 25:21 25:19
6. 3. Ježci Pamír 25:15 25:11
6. 3. Team Pamír 25:1 25:13
6. 3. Hroši Špunti 25:19 19:25
6. 3. Dobráci Humláci 23:25 25:16
6. 3. Pamír Draci 13:25 12:25
Výsledky zápasů 5. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
5. 2. Masňáci Ježci 19:25 25:22
5. 3. Hroši RAQ 21:25 20:25
5. 2. Špunti Pamír 25:11 25:8
5. 2. Špunti Humláci 17:25 25:11
5. 2. Žíreč Humláci 22:25 25:14
5. 3. Team Draci 25:16 23:25
5. 2. Masňáci RAQ 19:25 25:21
5. 2. Hroši Ježci 18:25 21:25
5. 3. Masňáci RAQ 25:21 25:24
5. 2. Špunti Žíreč 18:25 15:25
5. 2. Humláci Pamír 25:15 25:15
5. 3. Špunti Humláci 23:25 25:21
5. 2. Pamír Draci 18:25 18:25
5. 2. Žíreč Draci 25:24 25:23
5. 2. Team RAQ 25:19 21:25
5. 3. New Team Draci 16:25 22:25
5. 2. Dobráci Hroši 25:15 25:11
5. 2. Žíreč New Team 25:21 24:25
5. 2. RAQ Ježci 18:25 25:20
5. 2. Dobráci Ježci 25:15 25:16
5. 3. Dobráci Pamír 25:13 25:9
5. 2. New Team Pamír 25:22 25:14
5. 3. Team Dobráci 25:18 25:13
5. 2. Dobráci Masňáci 25:18 25:21
5. 2. Team Dobráci 25:23 25:17
5. 3. Team Masňáci 25:23 25:17
5. 3. Masňáci New Team 21:25 25:24
5. 2. Špunti Draci 20:25 14:25
5. 2. Team Hroši 25:16 25:10
5. 2. Humláci New Team 25:17 18:25
Výsledky zápasů 4. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
4. 2. RAQ Humláci 25:18 25:19
4. 2. Humláci Draci 22:25 23:25
4. 2. RAQ New Team 25:20 25:20
4. 2. Ježci New Team 25:19 25:23
4. 2. Ježci Humláci 24:25 14:25
4. 2. Hroši Špunti 25:22 25:11
4. 2. Špunti New Team 16:25 16:25
4. 2. Ježci Pamír 25:0 25:18
4. 2. Ježci Žíreč 25:14 25:21
4. 2. RAQ Draci 25:13 25:22
4. 2. Hroši RAQ 22:25 25:24
4. 2. RAQ Pamír 25:23 25:19
4. 2. Dobráci RAQ 25:20 23:25
4. 2. Žíreč Pamír 25:21 21:25
4. 2. Team Žíreč 25:21 25:19
4. 2. Masňáci Pamír 25:14 25:16
4. 2. Team Humláci 25:13 25:22
4. 2. Masňáci Špunti 25:17 25:21
4. 2. New Team Draci 15:25 16:25
4. 2. Team Ježci 25:18 25:24
4. 2. Dobráci Žíreč 15:25 25:22
4. 2. Masňáci Draci 25:13 25:14
4. 2. Dobráci Špunti 25:17 21:25
4. 2. Hroši New Team 25:17 25:24
4. 2. Dobráci Draci 25:17 19:25
4. 2. Hroši Pamír 25:10 25:15
4. 2. Team Masňáci 25:11 23:25
4. 2. Hroši Draci 25:14 25:15
4. 2. Masňáci Hroši 25:24 25:12
4. 2. Team Špunti 25:8 25:14
Výsledky zápasů 3. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
3. 2. Ježci Draci 25:12 25:16
3. 1. Dobráci Ježci 16:25 19:25
3. 2. RAQ Špunti 25:15 25:12
3. 2. Dobráci Humláci 25:20 25:20
3. 1. Team Masňáci 21:25 16:25
3. 2. Dobráci New Team 25:19 25:10
3. 2. Team Draci 25:12 25:14
3. 1. New Team Pamír 25:12 25:16
3. 2. Dobráci Pamír 25:13 25:9
3. 1. Špunti Humláci 19:25 22:25
3. 1. Team Dobráci 20:25 25:22
3. 2. Ježci Špunti 25:16 25:22
3. 1. Hroši Ježci 19:25 16:25
3. 2. Hroši Humláci 16:25 25:24
3. 2. Hroši Žíreč 25:17 25:24
3. 1. New Team Draci 25:24 23:25
3. 2. Team Pamír 25:6 25:9
3. 1. Hroši RAQ 18:25 25:17
3. 1. Masňáci RAQ 25:21 19:25
3. 2. Team New Team 25:22 25:14
3. 2. Masňáci Žíreč 25:23 25:20
3. 1. Pamír Draci 9:25 21:25
3. 2. Masňáci Humláci 25:19 25:15
3. 2. RAQ Žíreč 17:25 16:25
3. 1. Žíreč Humláci 25:23 14:25
3. 1. Špunti Žíreč 10:25 19:25
3. 2. Masňáci New Team 23:25 25:18
Výsledky zápasů 2. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
2. 1. Team Ježci 25:22 20:25
2. 1. Žíreč Draci 20:25 25:15
2. 1. Špunti Pamír 25:12 25:14
2. 1. Špunti New Team 22:25 25:24
2. 1. Špunti Draci 23:25 22:25
2. 1. Žíreč Pamír 25:15 25:14
2. 1. Team Špunti 22:25 25:17
2. 1. Team RAQ 25:16 23:25
2. 1. Masňáci Pamír 25:18 25:13
2. 1. RAQ New Team 25:20 19:25
2. 1. Humláci New Team 23:25 17:25
2. 1. RAQ Humláci 25:24 25:17
2. 1. Humláci Draci 17:25 19:25
2. 1. Masňáci Ježci 22:25 25:24
2. 1. Masňáci Hroši 25:13 25:11
2. 1. Hroši Pamír 25:18 25:13
2. 1. Dobráci Masňáci 25:23 25:14
2. 1. Dobráci Hroši 17:25 21:25
2. 1. Dobráci RAQ 25:21 15:25
2. 1. Dobráci Draci 25:13 25:17
2. 1. Ježci Žíreč 25:8 25:18
2. 1. Ježci Humláci 25:15 25:19
2. 1. Team Hroši 25:19 25:19
2. 1. Žíreč New Team 25:10 25:14
2. 1. Humláci Pamír 25:23 25:23
2. 1. RAQ Ježci 25:18 11:25
2. 1. Hroši New Team 25:19 25:22
Výsledky zápasů 1. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
1. 1. Team Draci 25:15 25:19
1. 1. Ježci Špunti 25:11 25:22
1. 1. Masňáci Humláci 25:15 25:14
1. 1. Masňáci New Team 19:25 25:6
1. 1. Masňáci Draci 25:13 25:21
1. 1. Dobráci Špunti 25:17 25:23
1. 1. Dobráci Žíreč 25:24 25:15
1. 1. Dobráci Humláci 25:13 25:10
1. 1. Dobráci New Team 25:23 19:25
1. 1. Dobráci Pamír 25:9 25:17
1. 1. Team Žíreč 21:25 25:23
1. 1. Team Humláci 25:24 25:18
1. 1. Team New Team 25:20 25:15
1. 1. Masňáci Špunti 25:12 25:19
1. 1. Hroši Draci 25:20 25:20
1. 1. Ježci New Team 22:25 25:22
1. 1. Ježci Pamír 25:16 25:22
1. 1. Ježci Draci 25:17 25:23
1. 1. RAQ Špunti 25:14 25:11
1. 1. RAQ Žíreč 24:25 19:25
1. 1. Masňáci Žíreč 25:18 24:25
1. 1. RAQ Pamír 25:14 25:20
1. 1. RAQ Draci 25:23 20:25
1. 1. Hroši Špunti 24:25 25:24
1. 1. Hroši Žíreč 25:20 25:16
1. 1. Hroši Humláci 22:25 25:15
1. 1. Team Pamír 25:13 25:13

Kontakty

Telefony

Ondřej Malík
+420 724 617 415
mailto: palec258@seznam.cz 

Radek Cinka
+420 774 688 449
mailto:radek.cinka@seznam.cz