Výsledky

Ročník 09/10

Výsledky zápasů 7. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
7. 3. Šumáci Extreme 23:25 10:25
7. 3. Team RAQ 25:16 25:21
7. 3. RAQ Extreme 17:25 25:13
7. 3. Masňáci Ježci 25:12 25:23
7. 3. Team Špunti 21:25 25:16
7. 3. Ježci Špunti 25:14 20:25
7. 3. Loudové Žíreč 25:12 25:20
7. 3. Masňáci Hroši 25:12 25:10
7. 3. Dobráci Extreme 20:25 25:16
7. 3. Team Loudové 25:22 12:25
7. 3. RAQ Hroši 24:25 25:24
7. 3. Masňáci Loudové 25:18 25:14
7. 3. Špunti Šumáci 25:19 25:19
7. 3. Pamír Žíreč 25:18 18:25
7. 3. Masňáci Dobráci 25:15 23:25
7. 3. Šumáci Žíreč 25:21 16:25
7. 3. RAQ Žíreč 17:25 25:22
7. 3. Šumáci Hroši 25:21 22:25
7. 3. Pamír Hroši 19:25 24:25
7. 3. Team Ježci 25:16 20:25
7. 3. RAQ Šumáci 25:20 23:25
7. 3. Ježci Pamír 25:19 25:24
7. 3. Dobráci Loudové 25:16 25:23
7. 3. Masňáci Špunti 25:23 25:16
7. 3. Dobráci Špunti 17:25 21:25
7. 3. Pamír Extreme 25:17 25:17
7. 3. Žíreč Extreme 25:18 25:21
Výsledky zápasů 6. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
6. 3. Ježci Šumáci 25:19 25:18
6. 3. Špunti Hroši 25:16 25:14
6. 3. Masňáci Šumáci 25:14 25:10
6. 3. Ježci RAQ 19:25 22:25
6. 3. Špunti Pamír 25:19 25:18
6. 3. Masňáci RAQ 25:9 25:11
6. 3. Dobráci Hroši 25:16 25:15
6. 3. Loudové Pamír 15:25 17:25
6. 3. Loudové Šumáci 25:18 25:20
6. 3. Loudové Hroši 16:25 25:22
6. 3. Loudové Špunti 18:25 25:16
6. 3. Dobráci RAQ 25:18 25:20
6. 3. Dobráci Šumáci 25:17 25:13
6. 3. Ježci Hroši 23:25 21:25
6. 3. Šumáci Pamír 15:25 20:25
6. 3. Loudové Extreme 25:18 25:20
6. 3. Ježci Extreme 16:25 25:24
6. 3. Ježci Žíreč 25:24 25:18
6. 3. Dobráci Pamír 25:20 25:20
6. 3. Team Pamír 25:20 20:25
6. 3. Špunti RAQ 25:21 25:18
6. 3. Team Žíreč 25:22 25:18
6. 3. Team Šumáci 25:14 25:11
6. 3. Špunti Žíreč 25:22 25:18
6. 3. Masňáci Žíreč 25:19 25:14
6. 3. Špunti Extreme 18:25 19:25
6. 3. Team Extreme 25:20 25:14
6. 3. Loudové RAQ 25:17 11:25
6. 3. Masňáci Pamír 25:22 25:11
6. 3. Extreme Hroši 25:17 25:13
Výsledky zápasů 5. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
5. 2. Dobráci Špunti 25:16 25:11
5. 3. Loudové Ježci 25:20 23:25
5. 2. RAQ Extreme 18:25 25:15
5. 2. RAQ Pamír 25:21 15:25
5. 2. Šumáci Pamír 19:25 25:22
5. 3. Team Hroši 24:25 25:13
5. 2. Dobráci Ježci 25:8 18:25
5. 2. Loudové Špunti 20:25 25:17
5. 3. Dobráci Ježci 25:14 23:25
5. 2. RAQ Šumáci 23:25 21:25
5. 2. Pamír Extreme 25:21 25:11
5. 3. RAQ Pamír 14:25 23:25
5. 2. Extreme Hroši 18:25 20:25
5. 2. Šumáci Hroši 13:25 4:25
5. 2. Team Ježci 25:15 25:16
5. 3. Žíreč Hroši 19:25 25:18
5. 2. Masňáci Loudové 25:16 25:20
5. 2. Šumáci Žíreč 24:25 18:25
5. 2. Ježci Špunti 20:25 18:25
5. 2. Masňáci Špunti 25:24 25:23
5. 3. Masňáci Extreme 25:15 25:23
5. 2. Žíreč Extreme 25:15 25:20
5. 3. Team Masňáci 25:24 25:24
5. 2. Masňáci Dobráci 25:21 25:23
5. 2. Team Masňáci 25:20 21:25
5. 3. Team Dobráci 25:12 21:25
5. 3. Dobráci Žíreč 25:22 25:6
5. 2. RAQ Hroši 24:25 25:22
5. 2. Team Loudové 25:14 25:21
5. 2. Pamír Žíreč 24:25 21:25
Výsledky zápasů 4. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
4. 2. Ježci Pamír 25:18 19:25
4. 2. Pamír Hroši 15:25 13:25
4. 2. Ježci Žíreč 25:19 25:15
4. 2. Špunti Žíreč 22:25 25:15
4. 2. Špunti Pamír 18:25 25:21
4. 2. Loudové RAQ 25:20 24:25
4. 2. RAQ Žíreč 21:25 25:15
4. 2. Špunti Extreme 25:20 25:11
4. 2. Špunti Šumáci 25:12 25:9
4. 2. Ježci Hroši 25:23 16:25
4. 2. Loudové Ježci 25:24 25:22
4. 2. Ježci Extreme 25:17 25:20
4. 2. Masňáci Ježci 25:19 25:14
4. 2. Šumáci Extreme 22:25 25:24
4. 2. Team Šumáci 25:19 25:20
4. 2. Dobráci Extreme 25:14 25:17
4. 2. Team Pamír 25:12 25:10
4. 2. Dobráci RAQ 24:25 14:25
4. 2. Žíreč Hroši 25:24 25:21
4. 2. Team Špunti 25:23 25:14
4. 2. Masňáci Šumáci 25:21 25:22
4. 2. Dobráci Hroši 25:21 25:5
4. 2. Masňáci RAQ 25:20 25:17
4. 2. Loudové Žíreč 25:22 23:25
4. 2. Masňáci Hroši 25:16 25:17
4. 2. Loudové Extreme 22:25 25:15
4. 2. Team Dobráci 16:25 25:23
4. 2. Loudové Hroši 14:25 25:23
4. 2. Dobráci Loudové 25:17 25:15
4. 2. Team RAQ 25:19 22:25
Výsledky zápasů 3. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
3. 2. Špunti Hroši 21:25 25:20
3. 1. Masňáci Špunti 25:22 25:15
3. 2. Ježci RAQ 24:25 25:17
3. 2. Masňáci Pamír 25:21 18:25
3. 1. Team Dobráci 24:25 21:25
3. 2. Masňáci Žíreč 25:18 25:11
3. 2. Team Hroši 25:17 25:18
3. 1. Žíreč Extreme 20:25 25:23
3. 2. Masňáci Extreme 25:19 25:18
3. 1. RAQ Pamír 22:25 17:25
3. 1. Team Masňáci 18:25 18:25
3. 2. Špunti RAQ 25:14 25:15
3. 1. Loudové Špunti 23:25 18:25
3. 2. Loudové Pamír 25:21 25:20
3. 2. Loudové Šumáci 22:25 25:18
3. 1. Žíreč Hroši 19:25 19:25
3. 2. Team Extreme 25:20 25:23
3. 1. Loudové Ježci 21:25 25:19
3. 1. Dobráci Ježci 25:18 25:20
3. 2. Team Žíreč 25:13 25:18
3. 2. Dobráci Šumáci 25:7 25:23
3. 1. Extreme Hroši 24:25 24:25
3. 2. Dobráci Pamír 25:17 25:15
3. 2. Ježci Šumáci 25:22 25:23
3. 1. Šumáci Pamír 19:25 18:25
3. 1. RAQ Šumáci 25:19 13:25
3. 2. Dobráci Žíreč 25:12 25:23
Výsledky zápasů 2. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
2. 1. Team Špunti 25:19 25:18
2. 1. Šumáci Hroši 21:25 9:25
2. 1. RAQ Extreme 25:23 25:13
2. 1. RAQ Žíreč 25:22 25:17
2. 1. RAQ Hroši 19:25 21:25
2. 1. Šumáci Extreme 19:25 25:23
2. 1. Team RAQ 25:20 25:18
2. 1. Team Ježci 20:25 12:25
2. 1. Dobráci Extreme 25:9 25:16
2. 1. Ježci Žíreč 25:18 25:23
2. 1. Pamír Žíreč 22:25 10:25
2. 1. Ježci Pamír 25:19 25:18
2. 1. Pamír Hroši 19:25 14:25
2. 1. Dobráci Špunti 25:15 25:21
2. 1. Dobráci Loudové 25:22 25:14
2. 1. Loudové Extreme 17:25 20:25
2. 1. Masňáci Dobráci 24:25 25:23
2. 1. Masňáci Loudové 25:24 25:17
2. 1. Masňáci Ježci 25:13 21:25
2. 1. Masňáci Hroši 25:10 25:17
2. 1. Špunti Šumáci 25:23 25:11
2. 1. Špunti Pamír 25:17 25:11
2. 1. Team Loudové 23:25 25:18
2. 1. Šumáci Žíreč 15:25 21:25
2. 1. Pamír Extreme 25:21 14:25
2. 1. Ježci Špunti 25:24 18:25
2. 1. Loudové Žíreč 25:20 23:25
Výsledky zápasů 1. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
1. 1. Team Hroši 25:19 25:23
1. 1. Špunti RAQ 25:16 25:20
1. 1. Dobráci Pamír 25:19 20:25
1. 1. Dobráci Žíreč 25:21 25:21
1. 1. Dobráci Hroši 16:25 25:14
1. 1. Masňáci RAQ 25:16 25:19
1. 1. Masňáci Šumáci 25:12 25:19
1. 1. Masňáci Pamír 25:24 25:11
1. 1. Masňáci Žíreč 25:15 25:18
1. 1. Masňáci Extreme 25:23 21:25
1. 1. Team Šumáci 25:19 25:17
1. 1. Team Pamír 16:25 25:11
1. 1. Team Žíreč 25:21 25:18
1. 1. Dobráci RAQ 25:23 25:13
1. 1. Loudové Hroši 23:25 20:25
1. 1. Špunti Žíreč 23:25 25:22
1. 1. Špunti Extreme 22:25 25:19
1. 1. Špunti Hroši 21:25 23:25
1. 1. Ježci RAQ 25:23 19:25
1. 1. Ježci Šumáci 25:19 25:19
1. 1. Dobráci Šumáci 25:22 25:20
1. 1. Ježci Extreme 17:25 25:17
1. 1. Ježci Hroši 18:25 23:25
1. 1. Loudové RAQ 20:25 20:25
1. 1. Loudové Šumáci 23:25 25:23
1. 1. Loudové Pamír 25:24 24:25
1. 1. Team Extreme 25:17 25:15

Kontakty

Telefony

Ondřej Malík
+420 724 617 415
mailto: palec258@seznam.cz