Výsledky

Ročník 08/09

Výsledky zápasů 7. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
7. 3. Dobráci Žíreč 23:25 25:18
7. 3. Loudové Team 19:25 21:25
7. 3. Masňáci Ježci 25:21 25:24
7. 3. Masňáci Špunti 25:24 25:21
7. 3. Pamír Šumáci 20:25 25:24
7. 3. Dobráci Extreme 25:22 25:18
7. 3. Loudové Šumáci 25:15 25:18
7. 3. Metlouch Pamír 0:25 0:25
7. 3. Žíreč Extreme 8:25 25:23
7. 3. Loudové Extreme 25:24 25:22
7. 3. Masňáci Loudové 20:25 20:25
7. 3. Metlouch Špunti 0:25 0:25
7. 3. Metlouch Ježci 0:25 0:25
7. 3. RAQ Šumáci 25:20 20:25
7. 3. Metlouch Žíreč 0:25 0:25
7. 3. Metlouch RAQ 0:25 0:25
7. 3. Masňáci Žíreč 25:16 25:19
7. 3. Dobráci Team 19:25 23:25
7. 3. Pamír Extreme 25:24 25:19
7. 3. Špunti RAQ 25:20 24:25
7. 3. Team RAQ 25:21 25:18
7. 3. Ježci Šumáci 17:25 18:25
7. 3. Team Ježci 25:22 13:25
7. 3. Špunti Extreme 25:23 25:14
7. 3. Dobráci Pamír 25:24 25:22
Výsledky zápasů 6. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
6. 3. Loudové Žíreč 25:17 25:17
6. 3. Dobráci Ježci 25:24 25:21
6. 3. Dobráci Špunti 25:19 20:25
6. 3. Metlouch Šumáci 0:25 0:25
6. 3. Dobráci Metlouch 25:0 25:0
6. 3. Metlouch Extreme 0:25 0:25
6. 3. RAQ Pamír 25:21 25:17
6. 3. Metlouch Team 0:25 0:25
6. 3. Ježci Extreme 25:21 25:22
6. 3. Team Extreme 25:22 25:18
6. 3. Ježci Žíreč 22:25 25:21
6. 3. Špunti Ježci 23:25 25:17
6. 3. Špunti Pamír 25:17 25:19
6. 3. Špunti Žíreč 25:9 25:24
6. 3. Ježci Pamír 24:25 22:25
6. 3. Loudové Špunti 19:25 18:25
6. 3. Loudové RAQ 25:18 25:23
6. 3. Loudové Pamír 25:22 25:22
6. 3. RAQ Extreme 19:25 24:25
6. 3. Loudové Ježci 25:16 25:19
6. 3. Team Šumáci 25:20 25:16
6. 3. Masňáci Team 25:22 20:25
6. 3. Masňáci Dobráci 22:25 17:25
6. 3. Masňáci Metlouch 25:0 25:0
6. 3. Dobráci Šumáci 25:18 25:12
6. 3. Masňáci RAQ 25:10 25:18
6. 3. Masňáci Šumáci 23:25 25:11
6. 3. RAQ Žíreč 25:19 21:25
6. 3. Pamír Žíreč 25:17 20:25
6. 3. Šumáci Extreme 25:12 23:25
Výsledky zápasů 5. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
5. 3. Masňáci Pamír 25:19 23:25
5. 2. Špunti Pamír 23:25 15:25
5. 2. Ježci Šumáci 25:21 19:25
5. 3. Šumáci Žíreč 25:11 25:22
5. 2. Špunti Ježci 21:25 25:15
5. 3. Špunti Šumáci 25:22 25:9
5. 2. Šumáci Extreme 18:25 25:14
5. 2. Špunti Šumáci 25:18 25:19
5. 3. Ježci RAQ 22:25 20:25
5. 2. Masňáci Metlouch 25:0 25:0
5. 2. RAQ Extreme 21:25 25:18
5. 3. Metlouch Loudové 0:25 0:25
5. 2. Ježci RAQ 16:25 25:21
5. 2. Masňáci Loudové 25:19 25:23
5. 2. Dobráci Pamír 25:24 25:15
5. 3. Team Pamír 25:23 23:25
5. 2. Žíreč Extreme 25:24 22:25
5. 3. Masňáci Extreme 25:22 20:25
5. 2. Dobráci Loudové 25:13 25:8
5. 2. Masňáci Žíreč 25:10 25:15
5. 3. Team Žíreč 25:11 25:17
5. 2. Dobráci Metlouch 25:0 25:0
5. 2. Team Žíreč 25:13 25:21
5. 3. Špunti Team 13:25 24:25
5. 3. Dobráci Loudové 25:21 25:13
5. 3. Dobráci RAQ 25:10 25:19
5. 2. Metlouch Extreme 0:25 0:25
5. 2. Team Extreme 25:12 25:15
Výsledky zápasů 4. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
4. 2. Loudové Ježci 25:21 25:21
4. 2. Masňáci Extreme 25:14 25:18
4. 2. Team RAQ 25:17 25:19
4. 2. Loudové Team 18:25 20:25
4. 2. Masňáci Šumáci 25:17 20:25
4. 2. Team Pamír 25:23 25:19
4. 2. Špunti Extreme 25:22 25:22
4. 2. Špunti RAQ 22:25 16:25
4. 2. Ježci Žíreč 13:25 17:25
4. 2. Masňáci Pamír 24:25 25:19
4. 2. Šumáci Žíreč 25:16 25:21
4. 2. Špunti Žíreč 25:12 24:25
4. 2. Ježci Pamír 25:21 25:13
4. 2. Masňáci RAQ 20:25 25:19
4. 2. Ježci Extreme 25:17 25:23
4. 2. Loudové Pamír 24:25 25:23
4. 2. Loudové Špunti 21:25 25:21
4. 2. Metlouch RAQ 0:25 0:25
4. 2. Metlouch Šumáci 0:25 0:25
4. 2. Metlouch Žíreč 0:25 0:25
4. 2. Metlouch Team 0:25 0:25
4. 2. Dobráci Extreme 25:22 25:18
4. 2. Dobráci Žíreč 25:22 25:12
4. 2. Metlouch Loudové 0:25 0:25
4. 2. Metlouch Pamír 0:25 0:25
4. 2. Masňáci Team 23:25 20:25
4. 2. Dobráci RAQ 20:25 25:15
4. 2. Loudové Šumáci 25:16 25:13
4. 2. Pamír Extreme 22:25 21:25
4. 2. Dobráci Šumáci 25:20 25:22
Výsledky zápasů 3. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
3. 1. Dobráci Team 12:25 25:16
3. 2. Dobráci Ježci 23:25 25:21
3. 1. Ježci Extreme 16:25 25:20
3. 2. Dobráci Špunti 25:19 18:25
3. 2. RAQ Pamír 13:25 17:25
3. 2. Team Šumáci 25:22 25:14
3. 1. Žíreč Extreme 25:21 25:21
3. 2. Dobráci Team 25:20 19:25
3. 1. Masňáci Špunti 18:25 25:21
3. 2. Team Ježci 25:20 23:25
3. 2. Pamír Šumáci 23:25 17:25
3. 1. Pamír Extreme 24:25 25:21
3. 2. Špunti Team 25:22 25:23
3. 1. Šumáci Extreme 15:25 25:24
3. 2. Loudové RAQ 24:25 25:11
3. 2. Masňáci Špunti 25:20 25:20
3. 2. Loudové Žíreč 25:12 25:14
3. 2. Loudové Extreme 25:21 25:16
3. 2. RAQ Žíreč 25:17 22:25
3. 2. Masňáci Ježci 25:17 25:8
3. 2. Pamír Žíreč 18:25 25:12
3. 1. Masňáci Metlouch 25:0 25:0
3. 1. Šumáci Žíreč 18:25 25:8
3. 1. Loudové Pamír 25:22 25:24
3. 2. Masňáci Dobráci 15:25 25:17
3. 2. Metlouch Ježci 0:25 0:25
3. 2. RAQ Šumáci 19:25 25:20
3. 2. Metlouch Špunti 0:25 0:25
3. 1. Metlouch Loudové 0:25 0:25
3. 1. RAQ Extreme 25:22 25:18
Výsledky zápasů 2. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
2. 1. Ježci Žíreč 25:21 25:23
2. 1. Pamír Žíreč 25:19 18:25
2. 1. Pamír Šumáci 25:19 23:25
2. 1. Ježci Pamír 25:18 23:25
2. 1. Ježci Šumáci 25:22 25:17
2. 1. RAQ Pamír 25:18 25:22
2. 1. RAQ Šumáci 25:12 18:25
2. 1. Ježci RAQ 25:15 25:17
2. 1. RAQ Žíreč 19:25 25:21
2. 1. Team Ježci 21:25 25:17
2. 1. Loudové Team 20:25 19:25
2. 1. Dobráci Extreme 25:11 25:15
2. 1. Masňáci Loudové 21:25 23:25
2. 1. Metlouch Extreme 0:25 0:25
2. 1. Masňáci Extreme 25:16 25:13
2. 1. Loudové Extreme 25:12 25:12
2. 1. Dobráci Špunti 25:16 22:25
2. 1. Dobráci Loudové 25:23 14:25
2. 1. Metlouch Šumáci 0:25 0:25
2. 1. Metlouch Žíreč 0:25 0:25
2. 1. Loudové Špunti 25:18 25:18
2. 1. Špunti Extreme 25:13 25:21
2. 1. Masňáci Dobráci 19:25 25:19
2. 1. Dobráci Metlouch 25:0 25:0
2. 1. Team Extreme 25:12 25:10
2. 1. Špunti Team 23:25 25:22
2. 1. Špunti RAQ 18:25 16:25
2. 1. Masňáci Team 23:25 25:20
Výsledky zápasů 1. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
1. 1. Masňáci RAQ 25:22 25:9
1. 1. Dobráci Šumáci 23:25 25:20
1. 1. Masňáci Žíreč 25:14 25:18
1. 1. Masňáci Šumáci 25:13 25:17
1. 1. Masňáci Pamír 25:12 25:16
1. 1. Dobráci Ježci 23:25 25:16
1. 1. Dobráci RAQ 24:25 25:15
1. 1. Masňáci Ježci 25:16 25:23
1. 1. Dobráci Žíreč 25:21 25:15
1. 1. Dobráci Pamír 25:19 25:14
1. 1. Loudové Šumáci 25:20 25:20
1. 1. Team Pamír 25:17 25:21
1. 1. Team Šumáci 25:13 17:25
1. 1. Team Žíreč 25:21 25:21
1. 1. Špunti Ježci 25:19 17:25
1. 1. Špunti Pamír 25:22 25:22
1. 1. Špunti Šumáci 25:15 25:18
1. 1. Špunti Žíreč 25:19 25:20
1. 1. Loudové Ježci 24:25 23:25
1. 1. Loudové RAQ 25:18 25:12
1. 1. Loudové Žíreč 22:25 25:20
1. 1. Metlouch RAQ 0:25 0:25
1. 1. Metlouch Špunti 0:25 0:25
1. 1. Metlouch Team 0:25 0:25
1. 1. Metlouch Ježci 0:25 0:25
1. 1. Metlouch Pamír 0:25 0:25
1. 1. Team RAQ 25:20 11:25

Kontakty

Telefony

Ondřej Malík
+420 724 617 415
mailto: palec258@seznam.cz 

Radek Cinka
+420 774 688 449
mailto:radek.cinka@seznam.cz