Výsledky

Ročník 12/13

Výsledky zápasů 7. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
7. 3. Masňáci Žíreč 25:22 25:19
7. 3. Špunti Pamír 25:13 25:10
7. 3. Ježci Žíreč 20:25 25:16
7. 3. Ježci Mr.Q 20:25 15:25
7. 3. Team Humláci 23:25 25:17
7. 3. Ježci Dobráci 21:25 25:22
7. 3. Dobráci New Team 24:25 25:24
7. 3. Špunti Humláci 8:25 19:25
7. 3. Team Dobráci 25:15 25:16
7. 3. Team Žíreč 25:20 25:18
7. 3. Masňáci Pamír 25:5 25:15
7. 3. New Team Humláci 12:25 21:25
7. 3. Špunti New Team 25:20 25:14
7. 3. Masňáci Team 25:19 16:25
7. 3. Masňáci Dobráci 25:21 22:25
7. 3. Masňáci Mr.Q 19:25 18:25
7. 3. Ježci Draci 25:9 25:11
7. 3. Hroši Humláci 25:23 13:25
7. 3. Draci Pamír 18:25 19:25
7. 3. Žíreč Hroši 25:14 25:20
7. 3. Draci Humláci 11:25 7:25
7. 3. Draci New Team 25:23 22:25
7. 3. Draci Hroši 13:25 16:25
7. 3. Hroši Pamír 25:17 25:17
7. 3. Mr.Q Žíreč 22:25 25:16
7. 3. Mr.Q Špunti 25:21 25:21
7. 3. Hroši New Team 25:16 25:22
Výsledky zápasů 6. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
6. 3. Hroši Špunti 23:25 18:25
6. 3. Team Draci 25:18 25:16
6. 3. Team Hroši 25:16 25:17
6. 3. Team Špunti 22:25 25:18
6. 3. Mr.Q New Team 24:25 25:21
6. 3. Team Pamír 25:13 25:13
6. 3. Žíreč Špunti 25:21 25:21
6. 3. Dobráci Draci 25:20 23:25
6. 3. Mr.Q Humláci 24:25 25:22
6. 3. Mr.Q Hroši 25:17 22:25
6. 3. Mr.Q Pamír 25:15 25:24
6. 3. Dobráci Žíreč 25:24 25:15
6. 3. Mr.Q Draci 25:21 25:24
6. 3. Dobráci Hroši 25:23 25:16
6. 3. Dobráci Špunti 22:25 25:24
6. 3. Žíreč Pamír 25:10 25:20
6. 3. Dobráci Humláci 23:25 11:25
6. 3. Dobráci Pamír 25:10 25:11
6. 3. Žíreč Humláci 14:25 23:25
6. 3. Žíreč New Team 12:25 18:25
6. 3. Masňáci Draci 25:12 25:12
6. 3. Masňáci New Team 25:13 25:18
6. 3. Ježci New Team 25:19 25:17
6. 3. Masňáci Špunti 25:20 25:22
6. 3. Ježci Hroši 25:17 25:16
6. 3. Ježci Humláci 25:16 25:23
6. 3. Žíreč Draci 20:25 18:25
6. 3. Masňáci Hroši 25:21 22:25
6. 3. Humláci Pamír 25:17 25:10
6. 3. Ježci Špunti 25:16 25:14
Výsledky zápasů 5. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
5. 2. Team Mr.Q 25:17 25:12
5. 2. Draci Pamír 25:19 19:25
5. 2. Team Žíreč 25:16 25:24
5. 2. Draci Humláci 25:24 23:25
5. 3. Team Mr.Q 25:24 25:19
5. 3. Ježci Masňáci 25:19 25:17
5. 2. Dobráci Žíreč 23:25 25:16
5. 2. Ježci Masňáci 25:11 23:25
5. 3. Ježci Team 17:25 16:25
5. 2. Špunti Humláci 7:25 22:25
5. 2. Humláci Pamír 25:14 25:12
5. 2. Ježci Dobráci 25:18 21:25
5. 2. Hroši New Team 25:18 25:24
5. 2. Ježci Mr.Q 25:18 25:18
5. 3. Dobráci Mr.Q 20:25 24:25
5. 2. Mr.Q Žíreč 25:23 23:25
5. 3. Masňáci Humláci 16:25 20:25
5. 2. New Team Humláci 11:25 16:25
5. 3. Team New Team 25:24 25:11
5. 2. Masňáci Team 13:25 23:25
5. 3. New Team Pamír 25:11 25:12
5. 3. Ježci Pamír 25:14 25:14
5. 2. Hroši Špunti 25:22 25:19
5. 2. Draci Hroši 20:25 24:25
5. 2. Masňáci Žíreč 23:25 25:16
5. 3. Draci Špunti 25:20 15:25
5. 2. Masňáci Dobráci 25:16 17:25
5. 2. Draci Špunti 16:25 25:21
5. 2. Hroši Pamír 25:13 25:16
5. 2. Špunti New Team 25:17 20:25
Výsledky zápasů 4. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
4. 2. Hroši Humláci 20:25 25:22
4. 2. Masňáci Mr.Q 25:20 25:17
4. 2. Ježci Draci 25:21 25:21
4. 2. Ježci Hroši 25:17 21:25
4. 2. Dobráci Draci 25:13 23:25
4. 2. Žíreč Humláci 25:23 25:16
4. 2. Masňáci Draci 25:18 25:16
4. 2. Ježci Špunti 25:19 25:16
4. 2. Dobráci Mr.Q 25:12 17:25
4. 2. Mr.Q Humláci 25:20 25:15
4. 2. Masňáci Hroši 25:23 25:23
4. 2. Špunti Pamír 25:20 25:14
4. 2. Mr.Q Pamír 25:18 25:14
4. 2. Team Dobráci 25:21 25:11
4. 2. Ježci Žíreč 25:19 25:14
4. 2. Mr.Q New Team 25:13 25:21
4. 2. Žíreč New Team 25:20 25:20
4. 2. Draci New Team 12:25 20:25
4. 2. Ježci Team 16:25 25:19
4. 2. Team Draci 25:19 25:10
4. 2. Masňáci Pamír 25:14 25:12
4. 2. New Team Pamír 25:18 25:17
4. 2. Team Humláci 25:10 25:21
4. 2. Team Pamír 25:19 25:17
4. 2. Dobráci Pamír 25:16 25:15
4. 2. Žíreč Hroši 25:20 25:15
4. 2. Dobráci Humláci 25:17 21:25
4. 2. Dobráci New Team 20:25 25:16
4. 2. Mr.Q Špunti 20:25 25:20
4. 2. Žíreč Špunti 20:25 25:15
Výsledky zápasů 3. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
3. 1. Hroši Špunti 17:25 25:21
3. 2. Mr.Q Draci 25:16 25:23
3. 2. Ježci Pamír 25:11 25:15
3. 1. Draci Špunti 17:25 14:25
3. 2. Ježci Humláci 25:12 25:14
3. 1. New Team Humláci 14:25 14:25
3. 2. Žíreč Draci 25:21 25:17
3. 2. Žíreč Pamír 25:16 25:15
3. 2. Ježci New Team 25:16 25:23
3. 1. Draci Hroši 23:25 25:19
3. 1. Humláci Pamír 25:11 25:14
3. 2. Mr.Q Hroši 21:25 19:25
3. 2. Dobráci Špunti 18:25 25:14
3. 2. Team New Team 25:13 25:23
3. 1. Ježci Team 19:25 15:25
3. 2. Team Špunti 25:18 24:25
3. 2. Masňáci Špunti 25:19 25:14
3. 2. Dobráci Hroši 25:20 21:25
3. 1. Ježci Masňáci 25:21 24:25
3. 1. Dobráci Žíreč 25:18 25:19
3. 1. New Team Pamír 25:8 25:10
3. 2. Team Hroši 25:18 25:10
3. 1. Masňáci Žíreč 22:25 25:14
3. 2. Masňáci Humláci 25:20 20:25
3. 1. Team Mr.Q 25:21 25:13
3. 1. Dobráci Mr.Q 23:25 25:22
3. 2. Masňáci New Team 21:25 21:25
Výsledky zápasů 2. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
2. 1. Draci New Team 17:25 25:20
2. 1. Špunti New Team 22:25 25:20
2. 1. Team Humláci 15:25 25:16
2. 1. Ježci Dobráci 24:25 14:25
2. 1. Ježci Žíreč 25:20 22:25
2. 1. Masňáci Team 25:23 18:25
2. 1. Masňáci Dobráci 25:19 22:25
2. 1. Hroši Humláci 17:25 20:25
2. 1. Masňáci Mr.Q 25:9 19:25
2. 1. Hroši Pamír 25:17 25:21
2. 1. Draci Humláci 19:25 8:25
2. 1. Team Žíreč 25:15 25:16
2. 1. Mr.Q Žíreč 23:25 25:14
2. 1. Mr.Q Špunti 25:22 25:20
2. 1. Mr.Q New Team 25:21 25:23
2. 1. Špunti Pamír 25:17 25:15
2. 1. Hroši New Team 25:24 19:25
2. 1. Špunti Humláci 22:25 20:25
2. 1. Žíreč Špunti 25:23 19:25
2. 1. Dobráci New Team 25:23 25:20
2. 1. Žíreč Hroši 25:21 25:13
2. 1. Dobráci Humláci 25:19 25:10
2. 1. Team Dobráci 25:14 25:15
2. 1. Masňáci Pamír 25:11 25:13
2. 1. Ježci Mr.Q 25:24 25:21
2. 1. Draci Pamír 25:16 25:15
2. 1. Ježci Draci 25:19 25:18
Výsledky zápasů 1. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
1. 1. Ježci Pamír 25:12 25:10
1. 1. Žíreč Draci 25:19 25:16
1. 1. Žíreč New Team 25:22 25:22
1. 1. Team New Team 25:12 25:14
1. 1. Team Pamír 25:13 25:12
1. 1. Masňáci Draci 25:16 25:21
1. 1. Masňáci Hroši 25:18 25:20
1. 1. Masňáci Špunti 25:16 25:19
1. 1. Masňáci New Team 25:18 19:25
1. 1. Masňáci Humláci 25:16 25:16
1. 1. Ježci Hroši 16:25 25:21
1. 1. Ježci Špunti 23:25 25:13
1. 1. Ježci New Team 25:18 25:10
1. 1. Team Špunti 25:15 25:16
1. 1. Team Draci 25:18 25:13
1. 1. Dobráci Pamír 25:9 25:11
1. 1. Žíreč Humláci 25:23 25:15
1. 1. Žíreč Pamír 25:12 19:25
1. 1. Mr.Q Draci 25:20 20:25
1. 1. Mr.Q Hroši 25:13 25:13
1. 1. Team Hroši 25:19 25:18
1. 1. Mr.Q Humláci 25:21 25:15
1. 1. Mr.Q Pamír 25:21 25:15
1. 1. Dobráci Draci 25:19 24:25
1. 1. Dobráci Hroši 25:18 25:19
1. 1. Dobráci Špunti 19:25 18:25
1. 1. Ježci Humláci 25:10 25:15

Kontakty

Telefony

Ondřej Malík
+420 724 617 415
mailto: palec258@seznam.cz 

Radek Cinka
+420 774 688 449
mailto:radek.cinka@seznam.cz