Výsledky

Ročník 10/11

Výsledky zápasů 7. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
7. 3. Pamír RAQ 25:18 14:25
7. 3. Masňáci Hroši 21:25 25:17
7. 3. Hroši RAQ 25:23 22:25
7. 3. Dobráci Ježci 25:11 24:25
7. 3. Masňáci New Team 25:19 25:24
7. 3. Ježci New Team 25:24 25:19
7. 3. Špunti Žíreč 25:13 25:23
7. 3. Dobráci Humláci 25:12 25:18
7. 3. Team RAQ 25:7 25:15
7. 3. Masňáci Špunti 24:25 25:18
7. 3. Hroši Humláci 25:16 25:22
7. 3. Dobráci Špunti 25:14 25:19
7. 3. New Team Pamír 25:16 25:23
7. 3. Draci Žíreč 20:25 24:25
7. 3. Dobráci Team 24:25 23:25
7. 3. Pamír Žíreč 23:25 15:25
7. 3. Hroši Žíreč 23:25 25:22
7. 3. Pamír Humláci 21:25 22:25
7. 3. Draci Humláci 25:22 25:20
7. 3. Masňáci Ježci 23:25 25:12
7. 3. Hroši Pamír 25:22 25:21
7. 3. Ježci Draci 22:25 25:22
7. 3. Team Špunti 25:16 25:18
7. 3. Dobráci New Team 19:25 25:10
7. 3. Team New Team 25:17 25:20
7. 3. Draci RAQ 9:25 17:25
7. 3. Žíreč RAQ 25:24 14:25
Výsledky zápasů 6. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
6. 3. Ježci Pamír 25:17 25:21
6. 3. New Team Humláci 25:20 25:19
6. 3. Dobráci Pamír 25:12 25:19
6. 3. Ježci Hroši 24:25 17:25
6. 3. New Team Draci 25:21 25:22
6. 3. Dobráci Hroši 25:18 19:25
6. 3. Team Humláci 25:24 25:12
6. 3. Špunti Draci 15:25 25:23
6. 3. Špunti Pamír 25:19 25:16
6. 3. Špunti Humláci 15:25 25:22
6. 3. Špunti New Team 25:23 17:25
6. 3. Team Hroši 25:23 25:18
6. 3. Team Pamír 25:10 25:16
6. 3. Ježci Humláci 25:23 25:16
6. 3. Pamír Draci 25:22 14:25
6. 3. Špunti RAQ 25:23 25:23
6. 3. Ježci RAQ 24:25 23:25
6. 3. Ježci Žíreč 25:15 17:25
6. 3. Team Draci 25:18 25:12
6. 3. Masňáci Draci 25:20 25:12
6. 3. New Team Hroši 23:25 22:25
6. 3. Masňáci Žíreč 25:15 25:21
6. 3. Masňáci Pamír 25:13 25:17
6. 3. New Team Žíreč 23:25 14:25
6. 3. Dobráci Žíreč 25:21 25:13
6. 3. New Team RAQ 9:25 18:25
6. 3. Masňáci RAQ 25:16 25:15
6. 3. Špunti Hroši 19:25 23:25
6. 3. Dobráci Draci 25:13 25:10
6. 3. RAQ Humláci 25:19 22:25
Výsledky zápasů 5. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
5. 2. Team New Team 25:5 25:19
5. 3. Špunti Ježci 20:25 20:25
5. 2. Hroši RAQ 25:19 25:19
5. 2. Hroši Draci 25:19 17:25
5. 2. Pamír Draci 12:25 11:25
5. 3. Masňáci Humláci 24:25 25:20
5. 2. Team Ježci 25:20 25:19
5. 2. Špunti New Team 25:20 24:25
5. 3. Team Ježci 25:19 25:23
5. 2. Hroši Pamír 25:21 25:22
5. 2. Draci RAQ 24:25 9:25
5. 3. Hroši Draci 11:25 12:25
5. 2. RAQ Humláci 25:15 25:18
5. 2. Pamír Humláci 19:25 18:25
5. 2. Masňáci Ježci 25:19 25:13
5. 3. Žíreč Humláci 17:25 18:25
5. 2. Dobráci Špunti 25:17 19:25
5. 2. Pamír Žíreč 18:25 25:22
5. 2. Ježci New Team 25:12 25:21
5. 2. Dobráci New Team 25:11 18:25
5. 3. Dobráci RAQ 25:9 21:25
5. 2. Žíreč RAQ 19:25 21:25
5. 3. Masňáci Dobráci 25:16 25:20
5. 2. Dobráci Team 20:25 22:25
5. 2. Masňáci Dobráci 24:25 16:25
5. 3. Masňáci Team 25:22 19:25
5. 3. Team Žíreč 25:9 23:25
5. 2. Hroši Humláci 14:25 24:25
5. 2. Masňáci Špunti 25:15 25:23
5. 2. Draci Žíreč 25:15 21:25
Výsledky zápasů 4. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
4. 2. Ježci Draci 24:25 20:25
4. 2. Draci Humláci 21:25 17:25
4. 2. Ježci Žíreč 11:25 12:25
4. 2. New Team Žíreč 25:24 14:25
4. 2. New Team Draci 24:25 25:15
4. 2. Špunti Hroši 17:25 25:18
4. 2. Hroši Žíreč 18:25 25:24
4. 2. New Team RAQ 25:23 25:24
4. 2. New Team Pamír 25:15 21:25
4. 2. Ježci Humláci 15:25 25:20
4. 2. Špunti Ježci 25:22 25:24
4. 2. Ježci RAQ 24:25 25:20
4. 2. Dobráci Ježci 25:15 25:14
4. 2. Pamír RAQ 13:25 19:25
4. 2. Masňáci Pamír 25:17 25:9
4. 2. Team RAQ 16:25 25:22
4. 2. Masňáci Draci 25:10 25:21
4. 2. Team Hroši 25:18 15:25
4. 2. Žíreč Humláci 25:15 25:23
4. 2. Masňáci New Team 25:19 21:25
4. 2. Dobráci Pamír 23:25 25:8
4. 2. Team Humláci 25:9 25:7
4. 2. Dobráci Hroši 25:16 25:17
4. 2. Špunti Žíreč 24:25 18:25
4. 2. Dobráci Humláci 25:18 25:23
4. 2. Špunti RAQ 25:17 18:25
4. 2. Masňáci Team 25:20 19:25
4. 2. Špunti Humláci 20:25 25:22
4. 2. Team Špunti 25:10 25:20
4. 2. Masňáci Hroši 25:15 25:18
Výsledky zápasů 3. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
3. 2. New Team Humláci 17:25 25:23
3. 1. Dobráci New Team 25:14 25:11
3. 2. Ježci Hroši 16:25 25:19
3. 2. Dobráci Draci 25:16 25:19
3. 1. Masňáci Team 15:25 16:25
3. 2. Dobráci Žíreč 25:19 25:13
3. 2. Masňáci Humláci 25:18 25:22
3. 1. Žíreč RAQ 16:25 25:21
3. 2. Dobráci RAQ 25:23 25:20
3. 1. Hroši Draci 25:16 25:23
3. 1. Masňáci Dobráci 23:25 19:25
3. 2. New Team Hroši 18:25 25:22
3. 1. Špunti New Team 25:14 25:15
3. 2. Špunti Draci 25:20 25:18
3. 2. Špunti Pamír 25:13 25:19
3. 1. Žíreč Humláci 25:20 25:17
3. 2. Masňáci RAQ 21:25 25:20
3. 1. Špunti Ježci 25:19 25:15
3. 1. Team Ježci 21:25 25:16
3. 2. Masňáci Žíreč 22:25 25:20
3. 2. Team Pamír 25:19 25:22
3. 1. RAQ Humláci 25:16 22:25
3. 2. Team Draci 25:18 25:13
3. 2. Ježci Pamír 25:20 25:24
3. 1. Pamír Draci 25:21 22:25
3. 1. Hroši Pamír 25:16 25:19
3. 2. Team Žíreč 25:17 25:13
Výsledky zápasů 2. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
2. 1. Masňáci New Team 25:14 18:25
2. 1. Pamír Humláci 21:25 14:25
2. 1. Hroši RAQ 25:18 15:25
2. 1. Hroši Žíreč 25:18 25:20
2. 1. Hroši Humláci 23:25 25:22
2. 1. Pamír RAQ 17:25 23:25
2. 1. Masňáci Hroši 25:24 25:20
2. 1. Masňáci Ježci 25:22 25:22
2. 1. Team RAQ 25:10 25:18
2. 1. Ježci Žíreč 24:25 21:25
2. 1. Draci Žíreč 25:21 23:25
2. 1. Ježci Draci 25:22 23:25
2. 1. Draci Humláci 25:21 25:19
2. 1. Team New Team 25:10 25:14
2. 1. Team Špunti 25:14 25:20
2. 1. Špunti RAQ 22:25 16:25
2. 1. Dobráci Team 25:23 25:20
2. 1. Dobráci Špunti 25:14 25:23
2. 1. Dobráci Ježci 25:17 18:25
2. 1. Dobráci Humláci 22:25 21:25
2. 1. New Team Pamír 23:25 22:25
2. 1. New Team Draci 25:23 25:23
2. 1. Masňáci Špunti 25:14 24:25
2. 1. Pamír Žíreč 20:25 15:25
2. 1. Draci RAQ 13:25 25:24
2. 1. Ježci New Team 22:25 25:11
2. 1. Špunti Žíreč 25:15 21:25
Výsledky zápasů 1. turnaje
Turnaj Kolo Družstvo A Družstvo B 1. set 2. set
1. 1. Masňáci Humláci 25:15 25:8
1. 1. New Team Hroši 19:25 22:25
1. 1. Team Draci 25:13 25:13
1. 1. Team Žíreč 25:12 25:14
1. 1. Team Humláci 25:15 25:15
1. 1. Dobráci Hroši 25:15 20:25
1. 1. Dobráci Pamír 20:25 20:25
1. 1. Dobráci Draci 25:16 25:21
1. 1. Dobráci Žíreč 25:17 25:21
1. 1. Dobráci RAQ 25:20 17:25
1. 1. Masňáci Pamír 25:19 25:17
1. 1. Masňáci Draci 25:15 25:15
1. 1. Masňáci Žíreč 25:22 25:20
1. 1. Team Hroši 23:25 25:22
1. 1. Špunti Humláci 25:18 25:12
1. 1. New Team Žíreč 23:25 25:20
1. 1. New Team RAQ 25:12 22:25
1. 1. New Team Humláci 25:16 24:25
1. 1. Ježci Hroši 24:25 19:25
1. 1. Ježci Pamír 15:25 25:20
1. 1. Team Pamír 25:15 25:15
1. 1. Ježci RAQ 10:25 25:20
1. 1. Ježci Humláci 25:11 24:25
1. 1. Špunti Hroši 18:25 25:21
1. 1. Špunti Pamír 25:19 19:25
1. 1. Špunti Draci 25:20 25:15
1. 1. Masňáci RAQ 14:25 19:25

Kontakty

Telefony

Ondřej Malík
+420 724 617 415
mailto: palec258@seznam.cz